Ota yhteyttä

Mestareiden toimihenkilöt palvelevat sinua koko rakennuksen elinkaaren läpi.
Työpaikan hakija tai tilaaja, ota yhteyttä Mestareiden toimihenkilöihin.

Henkilöstö

Timo Kallio - Toimitusjohtaja

Timo Kallio

Toimitusjohtaja

040 554 9020
timo.kallio@henkilostomestarit.fi

Joni Flod

Joni Flod

Myyntijohtaja

050 379 8507
joni.flod@henkilostomestarit.fi

Pekka Kervinen

Myynti

050 433 0040 pekka.kervinen@henkilostomestarit.fi

Juuso Erkkilä

Myynti

050 401 8723 juuso.erkkila@henkilostomestarit.fi

Mika Tiensuu

Myynti

050 556 6908
mika.tiensuu@henkilostomestarit.fi

JP Huttunen

Myynti

046 920 5438 jp.huttunen@henkilostomestarit.fi

Juho Karjalainen

Rekrytointi

050 321 6025
juho.karjalainen@henkilostomestarit.fi

Alexandra Nybonn

Taloushallinto

050 448 5151
alexandra.nybonn@
henkilostomestarit.fi

Erika Juntunen

Taloushallinto ja HR

050 342 6069 erika.juntunen@henkilostomestarit.fi

Lauri Seeste

Rekrytointi

050 321 4405
prorekrytointi@henkilostomestarit.fi

Joni Still

Myynti

050 338 7738
joni.still@henkilostomestarit.fi

Iiro Kitti

Rekrytointi

050 3214 405
iiro.kitti@henkilostomestarit.fi

Yhteystiedot

Y-tunnus
2788055-4

Verkkolaskutusosoite
003727880554

Välittäjätunnus
003708599126

Välittäjä
Liaison Technologies